Ansgar Teologiske Høgskole

Team Haugesund- tilbake på Ansgar


Den siste helgen i Haugesund har vi fått være med på alphaweekend, deltatt i konfirmasjonsundervisning og hatt søndagsskolen. Nå er vi hjemme igjen og er veldig fornøyd med uken som har vært!!Alpha weeken


Skuespill; Josef og brødreneKonfirmasjonsundervisning
Ungene syntes det var morsomt med
besøk fra Ansgar.Jan Einar spanderte kinamat på hele teamet= tidenes beste teamleder!!


Vi har virkelig kost oss på teamtur.Vi har lært mye av menigheten vi har vært i, og vi har opplevd å bli velsignet, men også fått lov å være til velsignelse selv, noe som har vært fantastisk fint. Vi i teamet har fått et utrolig godt samhold, vi har lært mye av hverandre, vi har utfordra hverandre, vi har støtta og oppmuntra hverandre, bedt sammen, delt og lest sammen, og ikke minst ledd utrolig mye! Dette har vært en tur vi alle kommer til å huske!  


Publisert 5. november 2012