Ansgar Teologiske Høgskole

Team Farsund - disippelskap på teamtur                                                           Team Farsund!Lørdag kveld ankom teamet som består av Karoline, Gjertrud, Ruben, Espen og Jan Einar, Farsund. Vi fant oss fort godt til rette i ”hønsehuset” på Torp. Vi ble godt mottatt av pastorparet Maria og Martin og menigheten i Farsund Misjonskirke. Vi ble også invitert på et par middagsbesøk, blant annet hos søster til Siri Iversen. Vi har fått lov til å delta på de forskjellige aktivitetene som skjer i kirka, og til helga skal vi være med på fellesmøtene som skal være her i Farsund.    


                                 
                                              Gjertrud i full sving med å lage pizza!Handling på Trunken!         
    Alias på gang i "Hønsehuset"             Ruben har kjøpt skjokolade til jentene!                                          Gjertrud holder andakt på Lyngdal Vgs


                

        Vi synger med barnekoret                          Karoline står for høytlesningPublisert 25. januar 2013