Ansgar Teologiske Høgskole

De siste dagen i Stavanger - Team Stavanger


God stemning i Stavanger

Vi har kost oss masse de siste to dagene i Stavanger! Vi har blitt husvarme her i misjonskirken og føler at vi er på riktig plass!

mandag begynte vi med dugnadsjobb. Da var det maling som sto for tur. Rina, Ruben. Kari og Astri tok de nye kontorene og Rebekka, Ingrid og Helene malte vinduene på kjøkkenet. Det var veldig sosialt og koselig å få lov å birda med noe til menigheten. Det var topp stemning med Justin Bieber på høyttalerene :)


Fornøyde jenter!

tirsdag spiste vi kjempegod frokost som Rina hadde stått opp tidlig å lagd til oss andre. Så malte vi videre, og lunsjet sammen med staben og ble kjent med dem. På ettermiddagen dro jentene på shopping! Utrolig kooselig! Så tok Rina og Ruben seg en tur ut på rideklubben. Ingrid og Kari deltok på søndagsskolemøtet og resten var med på kreativekvinner! Kvelden avsluter vi med en sikkelig jentefilm!


Rina ble så god til å pynte på lys!


Kjempefornøyde med kvelden :)


Publisert 30. oktober 2012